Araç Boya Çizik Kalemleri İşe Yarıyor mu?

Araçlarımızda görmek istemediğimiz durumlardan ve can sıkıcı durumlardan birisi şüphesiz çiziklerdir. Araç çizikleri noktasında çiziklerin giderilmesi için ne yapılır, boyası orijinal kalsın diye çiziklere dokunmamak ne kadar çözüm? Peki araç çizikleini geçiriyor diye satılan kalemlerin varlığı ve bunun işe yarıyıp yaramadığı noktada tereddütlerimiz…

Çizik Kalemleri İşe Yarıyor mu?

Çizik giderici ürünler hakkında bazı kullanıcı yorumlarını sizlere aktarabiliriz. Yorumlar sonrası ürünü almak, kullanıp kullanmamak yine sizlerin tercihi…

Anlatıldığı gibi arabadaki sürtünme çiziklerini gidermiyor Rötuş kelemi ucu ince olmadığı için çiziklerin dışına taşıyor Ancak kapı yanları ,uçları ve tampon gibi daha önemsiz yerlerde kullanılabilir.

Derin cizikleri kapatmıyor. tırnak izi kadar olanları anca kapatıyor. kötü değil çok da kaliteli birşey sayılmaz

Set için – Aldım ve kullandım. Hiçbir işe yaramadı. Bu arada ürünün içinden söylenen havlusu da çıkmadı. Boşuna para vermeyin. Standart pasta-cilalar bile çok bdaha başarılı…

kullanıcı yorumları
Önce ve sonra olarak fotoğraf attım… Eğer baklentiniz sıfır fabrika çıkışı gibi çıkmasını bekliyorsanız yani yuhh derim.. Sonuçta macun sürmüyorsun sadece bir krem nasıl bir beklentiniz var onuda anlamış değilim.. Çizikleri %80 oranında kaybediyor çok yakından bakmadığı sürece çizikler belli olmuyor…

Amacına uygun kullanılırsa başarılı

Kullandım reklamdaki gibi değil normal piyadasada ki gibi çok umut bağlamayın.

İnternetten araba çizik giderici set aldım. Geldiğinde hemen kullandım. Videoda gösterdikleri ürün gibi çıkmadı. Arabadaki hiçbir çiziği gidermedi.

alışveriş sitesi kullanıcı yorumları

Çizik Giderici Set – Çizik Giderici Kalem Nasıl Kullanılır

Çizik giderici kalem nasıl kullanılır sorusunun cevabı aslında oldukça basit. Bunun için çizik olan bölge temizlenmeli ve kurutulmalı, ardından kalem uygulaması yapılmalıdır. Çizik çok derin değilse çizik kalemi görünümünde iyileştirme yapacaktır ama dikkatli gözlerden bu çiziklerin kaçmayacağını unutmayın. Bununla birlikte çizik kalemine alternatif olarak akla gelen ilk konu Pasta cila çizik giderir mi? veya Wd40 çizik giderir mi? soruları olsa gerek. Kılcal çizikler ve bundan biraz daha büyük olan çiziklerde derinlik yan boyalar yansıma ile çiziğin görünmesini belli bir noktaya kadar engeller. Ama çiziklerin içinin zamanla toz dolması onları görünür yapacaktır. Bu saydığımız ürünler çiziklerin içini temizlediği için geçici olarak işe yarıyor olarak düşünülebilir.

Şunu da atlamamak gerekir ki çizik çok derin değilse, kılcal bir çizikse, boyanın sadece kalınlığını incelttiyse pasta cila ile bunlardan kurtulabiliriz. Yapılan pasta ile araç boyası biraz incelmekte bu da çiziğin belirginliğini ortadan kaybetmektedir..

Renumax çizik giderici nasıl kullanılır? Oto çizik giderici kalem işe yarıyor mu sorusunu soran bir kişi profesyonel bir kalem arıyordur. Burda karşımıza, Somax çizik giderici pasta, G3 advanced çizik giderici, Budera fix it araba kaporta çizik giderici kalem, Renumax Araba Çizik Giderici Set gibi kalem veya setler gelmektedir. Kullanımı da beraberinde gelen bu ürünler farklı kullanıcılar tarafından olumlu-olumsuz farklı değerlendirmeler almıştır.

Bu kalem veya set kullanımı için Çizik bölgeyi kirlerden, tozlardan ve bölgedeki belli-belirsiz kalıntılardan temizleyerek seti kullanım için aracınızı hazırlayın. Kirli, tozlu bölgeye uygulama yapmayın. Çizik giderici ürününüzü kullanım talimatına uygun olarak kullanın. Öncelikle ürünü iyice sallyarak içeriğin karışmasını sağlayın. Formülü doğrudan önceden temizleyerek kurumasını sağlamış olduğunuz bölgeye çizik alana uygulayın, uygulamayı bir sünger yada bez yardımıyla formülü dairesel hareketlerle çizik alan ve çevresine genişleterek sürdürün.

HIZLI YORUM

SİTEDE YORUMLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir