Hyundai Accent Era En Çok Tutan Modelleri

Hyundai Accent Era aracını incelediğimizde düşük yakıt tüketimi, serilik ve fiyat bakımından tercih edilebileceğini ifade edebiliriz. Fiyatının yanında çıkma-yedek parçasının çok oluşu, çabuk bulunabilirliği, ucuz olması gibi sebepler otomobil kullanıcılarının bir çoğunu Accent Era’ya itmiştir.

Accent Era kullanıp da dengi modellerle kıyas yapıldığında pişmanlık yaşayan yorumlara çok rastlayamadık. Sadece sıkıntılı araç alanların aracı eleştirdiklerini söyleyebiliriz. Bu yüzden 2.el araç aldığınızda aracınızın size ifade edildiği gibi sorunsuz olması önemlidir.

Ben de Accent Era kullanıcısı olarak 1.4 motoru sizlere aktarabilirim. Hız sevenler için motor biraz küçük gelebilir çünkü 130km/sa hızdan sonra aracın bağırdığını üst vites istediğini göreceksiniz. O kadar hıza gerek yok diyenler için gerek yakıt tüketimi gerekse de atiklik açısından güzel bir otomobil olduğunu söyleyebilirim. Dik yokuşlarda bu motorda ister istemez istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Böyle durumlarda daha iyi verim için 3500 üstü devirlerde bu yokuşu çıkmanız olacaktır.

Biraz da gösteriş istiyorsanız aracın dolu paketini almanızı tavsiye ederim. Hem konfor hem de güvenlik açısından da -bütçe durumunuza göre- dolu paketlere yönelebilirsiniz. Dizelde 1.5 Crdi-Vgt Style paket, 1.4 motorda Hyundai Accent Era 1.4 Select tercih edilebilir.

Bunları da sevebilirsiniz

HIZLI YORUM

SİTEDE YORUMLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir