Hyundai Accent Blue Donanım Paketleri

Hyundai ailesinin Accent Blue serisine ait araçlarında yer alan paketler ve paketlerin sahip oldukları donanımlara Hyundai Accent Blue Donanım Paketleri yazımızda yer vermeye çalışacağız. Accent kullanıcılarının tercih ettikleri araçlardan biri de Accent Blue’dur. Hyundai Accent Blue kullanıcıları araç alırken aşağıdaki paketlerle karşılaşmakta ve bu paketlerin özelliklerini merak etmekte. Biz de blue kulklanıcıları için paketleri ve donanımlarını sizler için yazdık.

Hyundai Accent Blue Donanım olarak kullanıcılarına üç seçenek sunmaktadır. Bunlar Mode, Mode Plus ve Prime paketleridir. ABS + EBD + BAS+ ESP + VSM + TCS tüm paketlerde yer almaktadır. Bunların yanında kaza anında otomatik açılan kapı kilitleri, çocuk emniyet kilitleri, immonilizer ve lastik basınç göstergesi de tüm paketlerde karşılaştığımız güvenlik donanımları arasındadır.Bu paketlere ait donanımlar aşağıda listelendiği gibidir.

Hyundai Accent Blue Mode Paket Özellikleri

ABS-Anti Blokaj Fren Sistemine sahip Mode paket sürücü ve ön yolcu hava yastığına sahiptir. BIZ pakette sürücü kısmında tek hava yastığı bulunmaktadır. BIZ pakete göre detaylarından biri budur. İç donanım olarak elektrikli ön ve arka camlar, ön kol dayama kolçağı, güneş gözlüğü koyma kabı ve harita okuma lambası BIZ paketten Mode Paketi ayırmaktadır. Dış donanımlara bakacak olursak Mode paketi BIZ paketten ayıran ısıtmalı yan aynalar, ön sis farları ve aero tip silecek lastiği bulunmaktadır.

Hyundai Accent Blue Mode Plus Paket Özellikleri

Mode Plus pakette Mode pakette bulunan bütün donanımlar bulunmaktadır. Bununla birlikte mode paketten ayrılan donanımlarını da açıklamak istedik. Güvenlik olarak mode paketteki bütün güvenlik donanımlarına sahip olan mode plus pakette iç donanım farklılıklar gösterebilmektedir. Mode pakette radyo DVD yokken mode plus pakette DVD seçeneği de bulunmaktadır. Bunun yanında SD kart soketi, navigasyon ve Türkiye haritası mode paketten mode plusı net bir şekilde ayırt etmektedir. Mode pakette bulunmayan ön koltuk arkası cepler Mode Plus pakette bulunmaktadır. Dış donanım olarak da BIZ ve MODE pakette yer alan 14 inç jantlar ve 175/70 R14 lastik ebatlarında değişikliğe gidilmiştir. 16 inç alaşımlı jantlarla gelen mode plus ve prime pakette 195/50 R16 lastik ebatları tercih edilmiştir.

Hyundai Accent Blue Prime Paket Özellikleri

En dolu paketi olan prime pakette sürücü ve ön yolcu hava yastığına ilave olarak hız ve perde hava yastıkları da yer almaktadır. Buna ilave olarak hıza duyarlı kapı kilidi de prime paketteki farklılıklardandır. Mode Plus paketinde bulunan DVD, SD kart soketi, navigasyon ve Türkiye haritasıPrime pakette de yer almaktadır. İç donanım olarak bunlara ilave olarak mode plus paketten ayrılan bir özelliği de deri direksiyon ve vites topuzudur. Elektronik kontrollü klimayı da iç donanım olarak göreceğimiz prime paket süpervision gösterge paneline (DCT ile Standart) de sahiptir. Dış donanımda da prime paket doluluğunu göstermektedir. Mode plus pakete ilave olarak yan aynalar üzerindeki sinyaller, arka plaka üstü krom kaplamalı çıta, led pozisyon lambaları, projeksiyon tip farlar, eşlik etme ve karşılama fonksiyonlu farlara sahiptir. Dış donanım olarak farklılıklardan biri de arka park sensörüdür. 16 inç alaşımlı jantlarla 195/50 R16 lastik ebatları prime pakette de bulunmaktadır.

Yukarıda Accent Blue Donanım Paketlerine yer verdik. Birbirinden ayrılan yönlerini açıklamaya çalıştık. En dolu ve en boş paketinin özelliklerini karşılaştırmalı olark ifade ettik. Özet olarak aşağıdaki tablodan paketleri inceleyebilirsiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

HIZLI YORUM

SİTEDE YORUMLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir