Skoda Fabia Elite Premium ve Monte Carlo Donanım Paketleri ve Motor Seçenekleri

2023 Skoda Fabia Elite Premium ve Monte Carlo Donanım Paketleri ve Motor Seçeneklerini birlikte inceleyelim. 1.0 TSI/95 PS , 1.0 TSI/110 PS ve 1.5 TSI/150 PS üç farklı motor tipiyle satışa sunulan 2023 Fabia Elite Premium ve Monte Carlo üç donanım seviyesinde satışa sunuluyor.

Skoda Fabia Motor Seçenekleri

ŠKODA FABIA’nın kalbini 1.0 ve 1.5 TSI motorları oluşturmaktadır. Manuel viteslerle 95 PS, DSG şanzımanlarla 110 ve 150 PS güç sunan 1.0 ve 1.5 TSI motorlar, FABIA’nın performansını en iyi şekilde deneyimlemenize olanak tanırken, yakıt tüketimini de makul seviyede tutarak hem performans hem de yakıt verimliliğini aynı anda sunmaktadır. Motor özellikleri, performans, yakıt tüketim değerleri, güç aktarım ve ağırlıkla ilgili 2023 Skoda Fabia teknik özellikleri aşağıdaki gibidir.

Skoda Fabia Elite Premium ve Monte Carlo Donanım Paketleri ve Donanımsal Farkları

ŠKODA’nın üstün güvenlik standartlarından hareketle, aktif ve pasif bir çok modern güvenlik teknolojileri ile donatılan FABIA, güvenlik konusundaki iddiasını Euro NCAP testlerinden elde ettiği 5 yıldız seviyesi ile kanıtlamıştır. Pasif ve aktif tüm güvenlik sistemlerinin mükemmel uyumla çalışması, olası kazaların önüne geçebilmek, kaçınılmaz durumlarda ise yolcuların maksimum korunmasına imkan verecek güvenlik bileşenlerinin sunulmasını sağlıyor. EN boş paketi Elite, orta paketi Premium ve en dolu full paketi Monte Carlo donanım paketleri ve bu paketlerde bulunan donanımlar ile donanımsal farklar aşağıda gösterilmiştir.

Elite Donanım

Elite donanım seviyesinde; 6 adet hava yastığı, E-Call acil durum çağrı sistemi, sürücü yorgunluk tespit sistemi, ön bölge frenleme asistanı, uzun far asistanı, anahtarsız çalıştırma sistemi (KESSY GO), hız sınırlayıcı, arka park mesafe sensörü, yağmur ve far sensörü, 2 kollu çok fonksiyonlu, deri direksiyon simidi, Radyo Swing 6.5″ dokunmatik multimedya sistemi, 4 adet hoparlör, Maxi-DOT bilgi ekranı, SmartLink ve Bluetooth, ön kol dayama ünitesi, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, otomatik kararan dikiz aynası, klima, 15″ boyutunda stepne (185/65 R15), sürücü kapısı içinde şemsiye, 15” Rotare alaşım jantlar, Bi-LED ön far grubu, LED gündüz sürüş farları, halojen arka aydınlatma grubu, krom çerçeveli ön ızgara, gövde renginde dış dikiz aynaları, bagaj kapağında krom “ŠKODA” ve “FABIA” yazısı, koyu gri renkli ön konsol dekoru gibi birçok ekipman standart olarak sunulmaktadır.

Premium Donanım

Premium donanım seviyesinde Elite donanıma ek olarak; hız sabitleyici, anahtarsız giriş sistemi, 10.25” dijital gösterge paneli, ŠKODA Surround ses sistemi – 6 hoparlör, yükseklik ayarlı ön yolcu koltuğu, bel destek ayarlı sürücü ve ön yolcu koltuğu, aircare özellikli çift bölgeli otomatik klima, 16” Proxima gümüş renkli alaşım jantlar, halojen ön sis farları, krom yan cam çerçeveleri, ambiyans aydınlatma (kırmızı ve beyaz renk seçenekleriyle), parlak gri renkli ön ve orta konsol dekoru, kumaş ön konsol kaplaması gibi bir çok özellik bulunmaktadır.

Monte Carlo Donanım

Monte Carlo donanım seviyesi; 6 adet hava yastığı, ön bölge frenleme asistanı, uzun far asistanı, anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, hız sınırlayıcı ve hız sabitleyici, geri görüş kamerası, ön ve arka park sensörleri, yağmur ve far sensörü, 3 kollu çok fonksiyonlu, perfore deri, Monte Carlo logolu spor direksiyon simidi ve F1 şanzıman, radyo bolero 8″ dokunmatik multimedya sistemi, SmartLink, 10.25” dijital gösterge paneli, ŠKODA Surround ses sistemi – 6 hoparlör, Monte Carlo gri dikiş detaylı spor koltuklar, bel destek ayarlı sürücü ve ön yolcu koltuğu, elektrikli, ısıtmalı ve otomatik katlanabilen yan aynalar, 17’’ Procyon siyah zeminli alüminyum jantlar, AFS özellikli FULL LED ön farlar, LED gündüz sürüş farları, LED arka aydınlatma grubu, siyah çerçeveli ön ızgara, siyah renkli dış dikiz aynaları, karartılmış arka camlar, siyah tavan, siyah spoiler, bagaj kapağında siyah “ŠKODA” ve “FABIA” yazısı, ön çamurlukta “Monte Carlo” logosu, siyah arka tampon difüzörü, ambiyans aydınlatma (kırmızı ve beyaz renk seçenekleriyle), karbon görünümlü orta konsol kaplaması, kırmızı renkli iç kapı dekorları, çelik pedallar gibi birçok bileşeni kapsar.

Dynamic Paket

2023 Fabia’nın iç mekanına sportif dokunuşlar katabileceğiniz Dynamic Paket(Opsiyonel olarak sunulmaktadır.) seçeneğiyle,
Suedia/Kumaş spor koltuklar, siyah iç tavan kaplaması, 3 kollu spor deri direksiyon
simidi, F1 şanzıman ve çelik pedal seti bir arada sunulmaktadır.

Bunları da sevebilirsiniz

HIZLI YORUM

SİTEDE YORUMLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir