2022 Ford Ranger Donanım Paketleri: 4×2 ve 4×4 Donanım Özellikleri

2022 Ford Ranger Donanım Paketleri: 4×2 ve 4×4 Donanım Özellikleri yazımızda 2022 Ford Ranger donanım paketlerini en boş ve en dolu paketlerini ve paketlerin sahip oldukları donanım özelliklerini sizlerle paylaşacağız. Paketleri kontrol ederseniz 2022 Ford Ranger Donanım Paketleri ile birlikte en fazla tercih edilen paketi, en çok tutulan paketi de görmüş olacaksınız. Fiyata göre değişen tercih edilebilirlikte dolu paketin diğerlerine göre avantajı olduğu değişmez bir gerçek. Şimdi 2022 Ford Ranger Donanım Paketleri: 4×2 ve 4×4 Donanım Özellikleri yazımızı inceleyelim.

2022 Ford Ranger Donanım Paketleri: 4×2 ve 4×4 Donanım Özellikleri Farklarını aşağıda sahip oldukları donanımlarla detaylıca detaylandırdırk. Yorumlarınızla eksiklikleri, model yıllarına göre avantaj ve dezavantajları belirterek kullanıcılara yol gösterebilirsiniz.

Donanım Paketleri ve Sahip Oldukları Motor Seçenekleri

Ford Ranger, yenilenen çarpıcı iç ve dış tasarımı, yeni teknolojileri, sağlam ve güçlü duruşuyla tüm görevler için hazır. Göz alıcı, etkileyici ve daha güçlü motoru, benzersiz yeni şanzımanı, en modern akıllı teknolojileri ve güvenlik donanımıyla daima sizin en doğru seçiminiz olacak.

Ford Ranger ile yapılan yolculuklar, sürücü ve yolcular için en üst seviyede konforun yanında adeta sıcak bir yuva sunuyor. İç mekânda uygulanan mükemmel işçiliğin sonucu olarak ayrıcalıklı yolcuklar sizi bekliyor. İç mekânına adımınızı attığınızda lüks ve zarafet sizi karşılıyor. Yenilenen koltukları ile Ranger, her yolculuğunuzda aynı rahatlığı sağlıyor Bu koltuklar, Ford Ranger Wildtrak modelinde, kısmen deri ile kaplanmış ve kabartmalı bir Wildtrak logosu ile donatılmıştır. Elektrikli ayarlanabilir 8 yönlü sürücü koltuğu sayesinde uzun mesafelerde dâhi rahatça yol alacaksınız.

Ford Ranger ile sunulan Römork Savrulma Kontrol Sistemi, Devrilme Kontrol Sistemi, ESP, ABS, EBD, Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Eğim İniş Kontrol Sistemi, Acil Durum Fren Desteği, Acil Fren Lambası, Adaptif Yük Kontrolü, Lastik Basınç İzleme Sistemi, Elektronik Güç Aktarım Kumandası gibi güvenlik ve sürücü yardım sistemleriyle işiniz için en iyisi olduğunu kanıtlıyor.

Şeridinizde kalmanıza yardımcı olan Şerit Takip Sistemi, yayaları koruyan Çarpışma Önleme Yardımcısı, daha iyi aydınlatan ve daha iyi görüş sağlayan LED farları, park giriş ve çıkışı sırasında üzerinizden stresi alacak gelişmiş Otomatik Park Sistemi, yönünüzü daha rahat bulabilmeniz için sunulan entegre navigasyonu, hayatınızı kolaylaştıran Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma gibi sistemleriyle Ford Ranger, yolculuğunuz süresince daha güvende hissedeceğiniz teknolojiler sunuyor.

Ford Ranger’ınız için bir park yeri arıyorsanız, bırakın o sizin için bulsun. Gelişmiş Otomatik Park Sistemi, park alanlarına kolayca girmenizi sağlıyor. Tek bir düğmeye basmanızla birlikte, bu yeni sistemde bulunan sensörler yanından geçtiğiniz uygun park alanlarını tespit ediyor. Ardından aracı otomatik olarak yönlendiriyor; size yalnız gaz, vites ve fren sistemini yönetmek kalıyor.

Bunları da sevebilirsiniz

HIZLI YORUM

SİTEDE YORUMLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir