2022 Ford Fiesta Donanım Paketleri: Style,Titanium ve ST Donanım Özellikleri

2022 Ford Fiesta, Style ve Titanium donanım paketleriyle satışa sunuluyor. 2022 Ford Fiesta Donanım Paketleri: Style,Titanium ve ST Donanım Özellikleri ve Farkları yazımızda 2022 Ford Fiesta donanım paketlerini en boş ve en dolu paketlerini ve paketlerin sahip oldukları donanım özelliklerini sizlerle paylaşacağız. Paketleri kontrol ederseniz 2022 Ford Fiesta Donanım Paketleri ile birlikte en fazla tercih edilen paketi, en çok tutulan paketi de görmüş olacaksınız. Fiyata göre değişen tercih edilebilirlikte dolu paketin diğerlerine göre avantajı olduğu değişmez bir gerçek. Şimdi 2022 Ford Fiesta Donanım Paketleri: Style,Titanium ve ST Donanım Özellikleri yazımızı inceleyelim.

2022 Ford Fiesta Donanım Paketleri: Style,Titanium ve ST Donanım Özellikleri aşağıda sahip oldukları donanımlarla detaylıca detaylandırdırk. Yorumlarınızla eksiklikleri, model yıllarına göre avantaj ve dezavantajları belirterek kullanıcılara yol gösterebilirsiniz.

Hangi Donanım Hangi Motora Sahip?

Fiesta ST, her yola çıktığınızda motor sporları performansının tüm heyecanını yaşatır. Her bir parçası duyularınızı harekete geçirmek üzere tasarlanmıştır. 1.5L 200 PS (151 kW) Ford EcoBoost benzinli motor 6.5 saniyede 0’dan 100 km/s’e çıkabilir. Benzersiz Fiesta ST, standart olarak 18” alaşımlı jantlar, özel ST gövde tasarımı ve spor ön koltuklar içermektedir. Fiesta ST dikkat çeken sürüş dinamikleriyle benzersiz, coşkulu bir sürüş deneyimi sağlar.

  • 200 PS (151 kW) 1.5L Ford EcoBoost motor
  • Spor süspansiyon
  • Üç Sürüş Modu (Normal, Spor, Performans)
  • Sınırlı kaydırmalı diferansiyel (LSD)
  • Benzersiz ST üst ızgara, ön tampon ve difüzörlü arka tampon

Dış Donanım Tablosu

Yeni Fiesta yoğun trafikte dur – kalk yapmanın stresini azaltmaya yardımcı teknolojik özellikler içerir. Hız Kontrol Sistemi, yolculuğunuz sırasında hızınızı seçtikten sonra bu hızın sürekli olarak korunmasını sağlar. Şeritte Kalma Yardımcısı, kendi şeridinizde kalmanız için yavaşça direksiyonu düzeltir ve aşağıdakiler dahil olmak üzere diğer sistemler de yol kurallarıyla ilgili sizi uyarır:

  • Trafik Levhası Tanıma Sistemi Trafik kurallarına göre belirlenmiş sollama yasağı veya hız sınırı gibi trafik levhaları ön kamera tarafından tanımlanır ve otomobilin yol bilgisayarı ekranında gösterilir.
  • Akıllı Hız Kontrol trafik işaretlerini tarar ve algıladığı verilerle otomatik olarak bir hız sınırı belirleyerek, hızınızı ona göre ayarlar.
  • Yorgunluk Uyarı Tespit Sistemi sürüş davranışınızı gözlemleyerek mola vermeniz gerektiğinde sizi uyarıyor

GÜVENLİK DONANIM TABLOSU

Fiesta’nın LED farları geceleri veya görüş mesafesinin az olduğu yerlerde sürüşü daha güvenli ve daha az zahmetli hale getirir. LED teknolojisi yoğun, parlak, doğal ışık ve hassas ışık düzeniyle olağanüstü bir aydınlatma sağlar. LED gündüz farları standart olarak sunulmakta, üst seri modellerde LED arka lambalar da yer almaktadır. Statik köşe lambaları ön sis lambalarına yerleştirilmiş ve direksiyon çevrildiğinde, ya da sinyal çalıştırıldığında ek aydınlatma sağlamaktadır. Uzun farlar karşıdan gelen araçları algılar ve otomatik olarak kısaya geçer

İÇ DONANIM ÖZELLIKLERI

Yeni Fiesta’nın Eko, Normal ve Spor sürüş modlarıyla sürüş deneyiminizi özelleştirebilirsiniz. Yeni Fiesta ST sürüşe biraz daha meraklı olanlar için Eko yerine Performans modu sunar. Sistem; gaz pedalı, direksiyon yanıt süresi ve otomatik vitesli araçlarda vites değişimi gibi çeşitli ayarları kendisi yapar. Dijital yol bilgisayarı tercih ettiğiniz ayarları yansıtır ve yalnızca en önemli bilgileri gösterdiği ‘sessiz’ modu bulunur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Index