Opel Combo Life Motor Özellikleri ve Donanım Paketleri

Opel Combo Life, Alman otomobil üreticisi Opel tarafından üretilen kompakt bir çok amaçlı araçtır. İhtiyaçları karşılamak için geniş iç mekana, pratik kullanım özelliklerine ve çeşitli motor seçeneklerine sahiptir. İşte Opel Combo Life hakkında bazı temel özellikler:

  1. Opel Combo Life İç Mekan: Combo Life, kompakt bir dış tasarıma rağmen geniş bir iç mekana sahiptir. Geniş bir bagaj alanı, beş yolcu için rahat bir oturma düzeni ve yüksek tavan gibi özelliklere sahiptir. Bu, uzun seyahatlerde veya günlük kullanımda kullanıcılar için rahatlık sağlar.
  2. Sürüş – Pratiklik: Combo Life, pratik kullanım özellikleri sunar. Ön ve arka kapılar geniş açılabilir, böylece kolayca binip inebilirsiniz. Arka koltuklar yatırılarak veya çıkarılarak daha fazla yükleme alanı elde edebilirsiniz. Ayrıca, arka kapıya entegre bir kaydırılabilir yan sürgülü kapı da seçenek olarak sunulmaktadır.

Opel Combo Life Motor Özellikleri

1.5 Turbo Dizel 6 ileri manuel ve 1.5 Turbo dizel 8 ileri otomatik olmak üzere 2 motor seçeneğiyle satışta olan Opel Combo Life Motor Özellikleri şu şekilde:

Opel Combo Life Yakıt Tüketimi

ÖLÇÜLER

Opel Combo Life Donanım Paketleri

Edition, Elegance ve Ultimate donanım paketiyle satışa sunulan Combo Life dolu orta ve boş paketleri ile paketlerin sahip oldukları donanım paketleri aşağıdaki gibidir. Combo Life, kullanıcılar için çeşitli teknolojik özelliklere sahiptir. Bunlar arasında dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi, geri görüş kamerası, otomatik park sistemi, adaptif hız sabitleyici, şerit takip asistanı ve daha fazlası yer alır. Bu özellikler, sürüş deneyiminizi güvenli ve konforlu hale getirmeyi amaçlar.

Opel Combo Life, güvenlik açısından bir dizi özelliğe sahiptir. Aktif güvenlik özellikleri arasında çarpışma önleme sistemi, acil fren destek sistemi ve yorgunluk tespit sistemi yer alır. Pasif güvenlik özellikleri arasında ise çeşitli hava yastıkları ve güçlendirilmiş gövde yapısı bulunur.

RENK SEÇENEKLERİ

Opel Combo Life, geniş iç mekanı, pratik kullanım özellikleri, çeşitli motor seçenekleri, teknolojik özellikleri ve güvenlik önlemleri ile dikkat çeken bir araçtır.

Sahip olduğu renk seçenekleri: ARKTIS BEYAZ, VULKAN GRİ, NAUTIK MAVİ, KARBON SİYAH, KONTRAST GRİ

Bunları da sevebilirsiniz

HIZLI YORUM

SİTEDE YORUMLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir