Nissan Qashqai Donanım Paketleri: Tekna, Design Pack, Skypack ve Platinum Premium Ve Özellikleri 

Nissan Qashqai Donanım Paketleri: Tekna, Design Pack, Skypack ve Platinum PremiumVe Özellikleri ve Farkları yazımızda Nissan Qashqai  donanım paketlerini en boş ve en dolu paketlerini ve paketlerin sahip oldukları donanım özelliklerini sizlerle paylaşacağız. Paketleri kontrol ederseniz Nissan Qashqai  Donanım Paketleri ile birlikte en fazla tercih edilen paketi, en çok tutulan paketi de görmüş olacaksınız. Fiyata göre değişen tercih edilebilirlikte dolu paketin diğerlerine göre avantajı olduğu değişmez bir gerçek. Şimdi Nissan Qashqai Donanım Paketleri: Tekna, Design Pack, Skypack ve Platinum Premium Ve Özellikleri  yazımızı inceleyelim.

Nissan Qashqai Donanım Paketleri: Tekna, Design Pack, Skypack ve Platinum Premium Ve Özellikleri ve Farklarını aşağıda sahip oldukları donanımlarla detaylıca detaylandırdırk. Yorumlarınızla eksiklikleri, model yıllarına göre avantaj ve dezavantajları belirterek kullanıcılara yol gösterebilirsiniz. En dolu paketi, en boş paketi ve sahip olduğu diğer donanım paketleriyle birlikte Nissan Qashqai  donanım paketlerine kısaca göz atalım.

Standart pek çok özelliği paketlerin hepsi birlikte taşımaktadır. Yeni Nissan Qashqai , Türkiye’de  TeknaDesign PackSkypack ve Platinum Premium isimli donanım paketleri ile satışa asunuluyor.

Nissan Qashqai 4.425 mm uzunluğunda, 1.848 mm (yan aynalar açık 2.084 mm) genişliğinde, 1.625 mm yüksekliğinde ve 2.665 mm aks mesafesine sahip. Bagaj kapasitesi donanım seçeneğine göre 443 litre ve 504 litre arasında değişiyor. 2. sıra koltuklar yatırıldığında 1.392 litreden 1.447 litreye kadar ulaşabiliyor.

  • Qashqai Tekna: 17 inç alaşımlı jantları, 7 inç dijital gösterge paneli, LED ön farlar ve arka stoplar ve elektrikli park freni.
  • Nissan Qashqai Design Pack: Gelişmiş güvenlik özellikleri, 18 inç alaşımlı jantları, 8 inç dokunmatik ekranı (Android Auto ve Apple Car Play), geri görüş kamerası ve çift bölgeli klima.
  • Qashqai Skypack: 19 inç alaşımlı jantları, panoramik cam tavanı ve opsiyonel olarak sunulan 4×4 çekiş sistemi (arka bağımsız süspansiyon ile).
  • Nissan Qashqai Platinum Premium: Adaptif LED ön farları, BOSE premium ses sistemi, masaj fonksiyonlu ısıtmalı Nappa deri koltukları, 12.3 inç dijital gösterge ekranı, 9 inç dokunmatik ekranı (navigasyon ve kablosuz Apple Carplay).

Yeni Nissan Qashqai motor hacimleri ve motor seçenekleri: 1.3 DIG-T 158 PS benzinli motor seçeneğiyle tercih edilebiliyor. Bu motorların sahip oldukları özellikler:

  • Nissan Qashqai 4 silindirli 1.3 DIG-T motor ve 6 ileri manuel şanzıman kombinasyonuyla 158 ps güç ve 260 Nm tork üreten benzinli motor seçeneği 0-100 hızlanma süresi 9,5 saniye sürüyor. Maksimum hızı ise 206 km/s. Ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 6,3 litre. (CO2 emisyonu 142 gr/km).
  • Qashqai 1.3 DIG-T motor ve X-Tronic CVT şanzıman kombinasyonuyla 158 ps güç ve 270 Nm tork üreten benzinli motor seçeneği 0-100 hızlanma süresi 9,2 saniye sürüyor. Maksimum hızı ise 199 km/s. Ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 6,4 litre. (CO2 emisyonu 144 gr/km).
  • Nissan Qashqai 1.3 DIG-T motor ve X-Tronic CVT şanzıman 4×4 kombinasyonuyla 158 ps güç ve 270 Nm tork üreten benzinli motor seçeneği 0-100 hızlanma süresi 9,9 saniye sürüyor. Maksimum hızı ise 190 km/s. Ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 7,0 litre. (CO2 emisyonu 158 gr/km).

Bunları da sevebilirsiniz

HIZLI YORUM

SİTEDE YORUMLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir