2022 Ford Fiesta Donanım Paketleri – En Boş ve Dolu Paketleri

2022 model Ford Fiesta donanım paketleri incelememizde yeni fiestanın sahip olduğu donanım paketleri ve bu paketlerin en boş ve en dolusunu sizler için araştırdık. Yeni Ford Fiesta sahip olduğu donanım paketleri paket kıyaslamalarını bu yazımızda inceleyebilir ve sizlerde Fiesta için yorumlarınızı yapabilirsiniz. Ford fiesta boş paket hangisi, 2022 fiesta en full paketi hangisi ve paketlerin sahip olduğu donanımlar ile donanım farklarını aşağıdaki tablodan detaylıca inceleyebilirsiniz.

STYLE, TITANIUM, ST donanım paketleriyle satışa sunulan yeni Fiestada bu paketlerin sahip oldukları donanımsal özellikler şu şekilde:

Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar ve Elektirikli, ısıtmalı, sinyalli yan aynalar, Gündüz yanan LED ön farlar üç pakette de standar özellik iken Style ve Titanium pakette bulunan LED Ön Farlar yerine ST pakette Matrix LED Ön Farlar tercih edilmiş.

LED arka farlar, Ön sis farlar, Karartılmış arka camlar,Geri görüş kamerası yeni fiestanın en boş paketi olan Style pakette bulunmazken orta ve en dolu paketi olan Titanium ve ST pakette bu donanımlara yer verilmiş. En dolu paket olan ST’nin dolu dolu donanımlarla diğer paketlere göre öne çıktığını da söyleyebiliriz. ST tasarım kiti (Ön, arka ve yan eteklikler, siyah ön ızgara), ST tasarım geniş spoiler,ST özel süspansiyon,Sınırlı kaydırmalı diferansiyel, Çift krom egzoz çıkışı sadece ST pakette bulunan dış donanımsal özellikler arasında.

Üç paketin de standart opsiyonları arasında bulunan güvenlik özelliklerine bakacak olursak Sürücü ve ön yolcu ön, yan ve perde hava yastıkları , Sürücü ve ön yolcu emniyet kemeri hatırlatması , 2. Sıra emniyet kemeri takip, Ford MyKey®, Acil fren anında yanan lambalar, ABS , EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtım Sistemi), ESP (Elektronik Denge Programı), EBA (Acil Durum Fren Desteği), HLA (Yokuş Kalkış Destek Sistemi) , Lastik Basınç Takip Sistemi, Uzaktan kumandalı merkezi kilit, Hız Kontrol Sistemi, Otomatik Başlat-Durdur, Şerit takip sistemi ve şeritte kalma yardımcısı, ISOFIX bağlantı noktası, Ford Acil Durum Yardımı üç donanım pakette de yer almaktadır. Bununla birlikte Disk frenler – ön / arka, Sürücü Dikkat Takip Sistemi en boş paket style pakette yer almamakta diğer iki pakette bulunmaktadır. Güvenlik açısından ST paketi ayıran donanım ise Akıllı Hız Sınırlandırıcı olarak görülmektedir.

İç donanımlarını incelediğimizde paketlerde farklılaşmayı biraz daha hissedebiliyoruz. Öncelikle iç donanımlarda standart olarak bulunan donanımlar: Yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon sistemi, Elektrik destekli direksiyon sistem,Elektrikli ön / arka camlar,Otomatik yanan farlar,Bluetooth ve USB bağlantı noktası, Ford SYNC & 8” ,Direksiyondan kumandalı Radyo/MP3 çalabilen müzik sistemiBilgi – Eğlence Sistemi olarak karşımıza çıkmakta. Diğer farklar için tabloları inceleyebilirsiniz.

Ford Fiesta 20200 Orijinal Jant Ölçüleri ve Jantları

Ford Fiesta Motor Seçenekleri ve Sahip Oldukları Donanımlar

HIZLI YORUM

SİTEDE YORUMLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir