Accent Era Klima Düğmesi Değişimi

Tüm SorularKategori: Aksesuar ÖnerileriAccent Era Klima Düğmesi Değişimi
Metin - Kanal06 soruldu 10 ay önce

Merhabalar Accent Era klima düğmesi değişimi için video hazırladım. Videoyu aşağıdan izleyebilir, aklınıza takılanı sorabilirsiniz. Eski düğmeleri nasıl çıkaracağız, yeni düğmede hangi işlemleri yapacağız, montajını nasıl yapacağız. Ford klima düğmesi diye geçiyor, ocak düğmesi değil 🙂 60-80 TL arasında bulabilirsiniz. Güzel bir görünüm sağlıyor.


Accent era klima düğmelerini focus klima düğmeleri ile değiştirdik. Son bölümdeki videoyu guruptan aldım, sadece yapıştırma işi kaldı bende yarına bıraktım. Video isteyenler için hazırladım. Accent era klima düğmesi değişimi zor mudur? Biraz uğraş istiyor. Kesim işlemlerinde ısıtılmış bıçak, sonrasında düzeltmek için zımpara gerekir.
Orta düğme küçük olduğu için elle çıkarmada zorlandım ama azmin sonu. Pense dedim videoda ama penseyle yapmak nasip olmadı. Penseyle çıkar mı bilmiyorum. El gücü ile çıkıyor. Ben herkesin aksine eski düğme içindeki metali çıkartırken zorlandım yerine düz sactan parça kestim. Benim klima düğmeleri sağlam bir şekilde yedekte kaldı.

Cevabınız

18 + 11 =