Renault Clio Yeni Kasası ile Yolarda

Yeni Renault Clio 20 Eylül 2023 tarihi itibariyle satışa sunulmuştur. 30 yıllık başarı hikâyesi Renault Clio, E-Tech full hybrid ile birlikte yeni bir enerji getiriyor. Yenilenen Renault kimliği, esprit Alpine versiyonunun sportifliği ve daha keskin, markaya özgü yeni farlarla yansıtılıyor. İç tasarımda ise biyobazlı ve geri dönüştürülmüş malzemeler, konfor ile birleşiyor.

2024 Renault Clio, dinamik ve şık hatlarıyla göz kamaştırıyor. Yenilenen ön ızgara, LED farlar ve sportif detaylar, araca modern bir görünüm kazandırıyor. Clio’nun aerodinamik yapısı, daha düşük yakıt tüketimi ve daha iyi performans sunmayı hedefliyor.

145 hp E-Tech full hybrid motor ile eşsiz bir sürüş deneyiminin keyfini çıkarın. Yenilenen Renault kimliği, esprit Alpine versiyonunun sportifliği ve daha keskin, markaya özgü yeni farlarla yansıtılıyor. İç tasarımda ise biyobazlı ve geri dönüştürülmüş malzemeler, konfor ile birleşiyor.

Yeni Renault Clio E-Tech full hybrid, keskin ve ilham verici bir tarzla ortaya çıkıyor: genişletilmiş krom ızgara, önde ve arkada tamamen yeni LED farlar ve kaslı yan kısımlar. Sportif özellikleri, esprit Alpine versiyonu ve ikonik saten mineral gri F1® ön kanadı ile her ayrıntıya yansıtılıyor.


Bunları da sevebilirsiniz

HIZLI YORUM

SİTEDE YORUMLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir